Події


 

 

VI Міжнародні майстер-класи нової музики COURSE23 — 30 березня 2017
Львів
23 березня - 29 березня
Київ
30 березня

 

Цього року COURSE відбуватимуться в Україні вшосте. Під час майстер-класів вісім українських та закордонних молодих композиторів будуть навчатися у трьох відомих європейських композиторів, а саме:


Єжи Корнович (Польща)

Мартін Шютлєр (Німеччина)

Клеменс Ґаденштетер (Австрія)


Майстер-класи відвідає спеціальний гість - відомий композитор Вірко Балей (Україна-США).


COURSE – це перші в Україні щорічні міжнародні майстер-класи для молодих композиторів, мета яких - активізувати діяльність в українському музичному середовищі та допомогти молодим композиторам налагодити нові творчі контакти із закордонними колегами. Започатковані 2012 року COURSE стали одними з провідних майстер-класів сучасної музики у Східній Європі. За п'ять років проведення COURSE участь у майстер-класах взяли 39 молодих композиторів з Німеччини, Польщі, Латвії, Греції, Італії, Південної Кореї, Росії, Казахстану, України та 2 молодих українських музикознавців, а викладачами були 13 відомих композиторів з Німеччини, Австрії, Польщі, Чехії, Росії та України.


Різні за форматом події шостих COURSE дозволять молодим композиторам презентувати свою творчість та отримати унікальний досвід спілкування із запрошеними викладачами. Учасники працюватимуть в студії електро-акустичної музики та матимуть консультації з музикантами Ensemble Nostri Temporis.


На завершення COURSE учасники майстер-класів почують у виконанні Ensemble Nostri Temporis прем’єри своїх творів для інструментів solo та електроніки на концертах, які відбудуться 29 березня у Концертному залі ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії та 30 березня у Залі Goethe-Institut у Києві.


Двоє найкращих учасників майстер-класів отримають замовлення від організаторів на написання нового твору у жанрі міні-моно-опера для інструментального ансамблю та бас-баритона Руперта Берґмана (Австрія). Прем'єра цього твору відбудеться під час XXIII Міжнародного фестивалю сучасної музики Контрасти, який відбуватиметься у Львові 06-15.10.2017.


Майстер-класи проходитимуть у приміщенні Львівської обласної філармонії та у Експериментальній освітній студії електро-акустичної музики EESEM Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка. Поруч з індивідуальними уроками, на яких можуть бути присутні тільки учасники, також відбудеться велика кількість заходів, відкритих для усіх охочих.

 

Єжи Корнович — композитор, піаніст-імпровізатор, музичний промоутер. Навчався композиції у Тадеуша Баірда і Мар'яна Борковського у Варшавській музичній академії, а також у Луї Андріссена у Гаазькій Королівській консерваторії. Займається музикою багатьох жанрів, як нотованою, так і імпровізаційною. Писав твори на замовлення багатьох інституцій, ансамблів та фестивалів, зокрема для Радіо BBC, Польського радіо, хору BBC Singers, фестивалю «Варшавська Осінь», оркестру De Ereprijse, квартету Joachim, Празької філармонії тощо. Його музика виконувалася в понад 20-ти країнах світу. Записи його музики випускали такі лейбли, як BBC Music, Signum Classic, Polskie Nagrania, Acte Préalable, DUX, Ośrodek Rozdroża і Polskie Centrum Informacji Muzycznej, Requiem Records.

 

 

Організаційний комітет майстер-класів:

Богдан Сегін – мистецький керівник

Юрій Булка, Остап Мануляк – координатори

 

Детальна інформація на офіційній сторінці майстер-класів

[ http://imcnmcourse.wixsite.com/course ]
Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля