Події


 

 

Йоргос Сколіас на XVІ Міжнародному джазовому фестивалі «Єдність»17 — 18 березня 2017
Київ
17 березня - 18 березня
Київський національний академічний театр оперети / вул. Велика Васильківська, 53/3 / Початок концертів о 18:00 / Квитки у касах

 

Йоргос Сколіас – вокаліст і композитор, народився 1950 року. Має грецькі корені, виконує національну грецьку музику, а також джазові і блюзові твори. Займався новими течіями музики, працюючи із Радославом Новаковським  (ударник гурту - "'Osjan"),  гуртами "Tie Break", "Pick Up", "Free Cooperation", а також музикантами Томашом Станько, Тьєрі Рипдалем, Нікосом Тулятосом, Броніславом Дужим, Збігневом Намисловським. Брав участь у багатьох записах театральної і кіно-музики. 


Йоргос Сколіас – це музикант, який не лише шукає індивідуальний стиль використання людського  голосу у музиці, але також  його надихає музика у стилі блюз, джаз, рок i етнічна музика від Греції до Індії та Африки. Вивчає стародавні вокальні техніки, у результаті чого опанував техніку гармонійного співу (зокрема триголосся).  


Міжнародний джазовий фестиваль «Єдність» засновано 2002 року за підтримки Київської міської pади та Головного управління культури, мистецтв та охорони культурної спадщини Києва.